Dream Car

Mateusz Orzechowski

Salon kosmetyki samochodowej

KOREKTA LAKIERU

Korekta lakieru to potocznie polerowanie lakieru. Jest to proces mający na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku.

Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni. Przed przystąpieniem do pracy auto jest bardzo dokładnie myte a lakier przechodzi proces deironizacji oraz dekontaminacji. Dzięki tym dwóm procesom można usunąć zabrudzenia będące głęboko w lakierze. Mogą to być: drobinki metalu, asfalt itp. Drugim krokiem jest znalezienie wszystkich małych uszkodzeń powierzchni (wgniecenia, rysy, przetarcia). Po tym etapie ocenie podlega grubość lakieru przez co można ustalić przebieg prac.

Przed polerowaniem maszynowym oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty. Następnie dobieramy odpowiednie pasty i pady polerskie by nie zniszczyć a naprawić lakier. Najczęściej wybieranym rodzajem naprawy lakieru jest trzyetapowa korekta lakieru.

pocket

Cena już od         złotych!

0

CENNIK

Odświeżenie Podstawowe (nabłyszczenie lakieru)

150 złotych


Trzyetapowa korekta lakieru

400 złotych